Opravujeme / Xbox Series S

Xbox Series S

Konzole řady Microsoft Xbox Serie s nebo X jsou vrcholem her nové generace, nabízejí moderní dechberoucí obraz a bleskurychlý výkon.

Ale i tyto pokročilé herní konzole mohou narazit na problémy.

Zde my vstupujeme do hry služeb konzole kde poskytuje specializované opravy řady Microsoeft Xbox, které odpovídají nejmodernější technologii konzole.

Proč pracovat s námi

Rychlé Opravy

Nedovolte, aby vaše poškození Microsoft Xbox Series narušila váš herní zážitek. Díky 90 % našich oprav dokončených během 1 hodiny až 3 pracovních dnů se okamžitě vrátíte k pohlcujícímu hraní.

Záruka 6 Měsíců

Jsme si jisti kvalitou naší práce, a proto nabízíme 6 - 12 měsíční záruku na všechny opravy Microsoft Xbox Series.

.

Vysoká Spokojenost Zákazníků

Vaše důvěra je pro nás důležitá. S nepřekonatelným celkovým počtem 1 000+ kombinovaných recenzí v oboru oprav her si můžete být jisti, že vaše oprava Microsoft Xbox Series je v rukou špičkových odborníků.

Běžné Problémy S Opravou Microsoft Xbox Series, Které Opravíme

  •  

Nejde vůbec zapnout

Pokud stisknete tlačítko zapnutí nebo vysunutí na konzoli Microsoft Xbox Series a konzole se nechce vůbec rozsvítit, nerozsvítí se ani žádná kontrolka a ani se neozve žádné zvukové zapínání.

 

  •  

Zapne se a po chvilce se vypne

Stisknete tlačítko zapnutí na konzoli Microsoft Xbox Series, na chvíli se zapne a zase se vypne.

 

  •  

Výměna HDMI Portu

Když se podíváte do svého portu HDMI řady Microsoft Xbox Series, uvidíte, že jsou poškozené nebo uvolněné piny uvnitř konektoru HDMI portu.

 

  •  

HDMI Port je v pořádku bez mechanického poškození, ale stále žádný obraz

Nevidíte žádné poškození portu HDMI řady Microsoft Xbox Series , ale stále se na LCD  nebo obrazovce nezobrazuje žádný obraz.

 

  •  

Problémy s vysokám rozlišením

Nemůžete nastavit zařízení Microsoft Xbox Series k přepnutí na rozlišení 4K nebo 1080p na LCD nebo obrazovce.

 

  •  

Chybový error kód na obrazovce

Při používání konzole Microsoft Xbox Series nebo při jejím zapínání se na obrazovce zobrazí error chybový kód E 100 E101 E102 E106 E200 E203 E204 E206 E207 E305

  •  

Problémy se softwarem

Vaše konzole Microsoft Xbox Series vám dělá problémy, když se pokoušíte provést aktualizaci nebo se vám zdá konzole  pomalejší než obvykle nebo postupně zamrzne.

 

  •  

Hlasitý ventilátor nebo přehřívání

Při používání konzole Microsoft Xbox Series je ventilátor hlasitější než obvykle nebo se dokonce na obrazovce může zobrazit chybová zpráva, že se přehřívá a to nejvíce v letním období nebo kdy konzole už nezvládá se uchladit a z bezpečnostních důvodů se konzole automaticky vypne aby se nepoškodila.

 

 

Přehled opravovaných přístrojů a jejich nejčastějších závad Prohlédnout