Opravujeme / Hdmi konektor port herní konzole

Hdmi konektor port herní konzole

 

Výměna ps5 hdmi je nejčastější problém Sony Playstation 5 Slim / Pro  / PS5

Provádíme opravu ps5.

Jak se ujistit, že port PS5 HDMI potřebuje vyměnit?

Problém s portem HDMI na PS5 a PlayStation 4 způsobuje různé příznaky. Problémy jsou s obrazem, ale i se zvukem, který se přenáší i přes HDMI připojení. Někdy se obraz nezobrazí vůbec nebo obraz  čas od času zmizí.

 

Výměny PS4 a PS5 HDMI

 

Chybějící obraz na Ps5 neboPs4 stejně jako chybějící obraz na Xboxu One může být způsoben poškozeným HDMI portem. Pokud váš Xbox One S, Xbox One X, Xbox One Series S, Xbox One Series X, PlayStation 4 nebo PlayStation 5 nezobrazuje nebo nedeformuje obraz – i když ovladač a disk fungují správně – existuje několik možných poruch, ale docela možné. že důvodem je mechanicky poškozený HDMI port. Pokud má vaše konzole Xbox One Series S, Xbox One Series X, Xbox One S, Xbox One X, PlayStation 4 nebo PlayStation 5 problém se zvukem, je možné, že problém spočívá také v poškozeném portu HDMI. Zvuk se přenáší i přes HDMI konektor. Chybějící obraz na Ps4 stejně jako chybějící obraz na Xboxu One může být způsoben poškozeným HDMI portem

 

Kontaktujte nás

Poškozená konektor  ps5 HDMI je velmi často viditelná pouhým okem. Kolíky na portu HDMI jsou zlomené nebo ohnuté. Často je také nemožné připojit kabel ke konzole. Pokud si chcete dál užívat svůj Xbox One S, Xbox One X, Xbox One Series S, Xbox One Series X, PlayStation 4 nebo PlayStation 5, musíte vyměnit poškozený port HDMI za nový.

 

Servisní technici našeho servisního týmu se tohoto úkolu zhostí a vymění poškozený konektor portu HDMI za nový a vy si budete moci nadále užívat svou konzoli. Pokud se poškozený HDMI port týká PlayStation 5, doporučujeme servisním technikem vyměnit konektor port HDMI za zesílenou verzi konektoru. Díky tomu bude HDMI port odolnější vůči mechanickému poškození.

Přehled opravovaných přístrojů a jejich nejčastějších závad Prohlédnout